لامینات

این نوع دبر ها در دسته سوم جمع بندی قرار دارند و از لحلاظ قیمت جزو سومین دسته درب ها هستند.
تفاوت ایننوع درب ها با درب های دیگر در رویه MDF انها است .
ایننوع MDF ها نیازی به رنگ توسط تولید کننده درب ها ندارند و زمانیکه با مواد اولیه تولید میشوند در همان ابتدا رنگ و طرح آن انجام میشود.
اغلب بصورت یراق و یا مات میباشدو دارای ترکیب رنگنیز میباشد.
البته لامینات نام این نوع MDFها میباشد
لامینات نیز چند نوع دارند که از لحاظ کیفیت و قیمت با هم تفاوت دارند.
درب های برحسته لوکس
این نوع درب ها به دلیل وجود برجستگی های بزرگ و به دلیلاین که ساخت برجستگی آنها نیاز به تجربه و تکنولوژی بالایی را به خود اختصاص داده اند.در بازار های جهانی بسته به کیفیت ساخت و جنس استفاده شده در آن قیمت آنها تغییر میکندو هر چه قدر به روزتر و هرچقدر تمیز تر کار شده باشد قیمت بالاتری دارند.
ساختار داخلی این نوع درب ها بصورتی است که چهارچوب آنها از ورق 1.5 میلی متری ساخته شده و یک شاسی کشی تقریبا مستحکم از ورق 1.5 میلیمتری و چهارچوب به آنمتصل میشود.
MDF برجسته ساخته شده را به صورت کشویی داخل شاسی کش درب قرار میدهند.
با این تفاوت که پوشاننده بین MDF وفلز درب این بار به جای پشم سنگ فقط یک لایه یونولیت به مقداری که در داخل درب خالی نباشد است.
البته کلیه امکانات و آپشن ها وتوضیحاتی که قبلا داده شد را میتوان بر روی هر نوع دربی نصب کرد ولی باید گفت که از این نوع درب ها به درخواست مشتری امکانات و متعلقات اضافه به درب کم یا زیاد میشود و هزینه آن ها قابل محاسبه میباشد.
ایننوع امکانات عبارتند از : شاسی کشی قویتر طبق خواسته مشتری – لایه پوشاننده داخل درب مثلا پشم سنگ یا یونولیت باشد. دور لنگه و چهارچوب استیل یا فلز روکوب وتاج داشته باشد.
قفل کاله معمولی یا قفل چنگی یا قفل مولتی سیستم –چشمی تلویزیونی ودزدگیر آلارم دهنده وهر امکاناتی که بر روی درب ضد سرقت سوپر لوکس وجود دارد .
عموما به این دلیل به این نوع درب ها برجسته لوکس گفته میشود که طراحی و اجرای برجستگی ایننوع درب ها بطور خاص میباشد و نجاری و تولید و رنگ آمیزی برجستگی این درب ها زمانبر و بصورت بسیار حرفه ای و استادانه باید باشد و البته هزینه بیشتری صرف تولید لین درب ها میشود.
برای اینکه هزینه تمام شده درب های برجسته معمولی بالا نباشه از طراحی و متریال ساده تری استفاده میشود
ساختار داخلی درب های برجستته حالت ساده تری دارد بصورتی که یک شاسی کشی فلزی مستحکم و کم هزینه ساخته میشود که علاوه بر هزینه کم سبک تر و البته کارایی استاندارد دارند.
ورق استفاده شده در این درب ها ضخامت 1.5 میلی متری میباشد که چهارچوب و لنگه درب را تشکیل میدهد و ورق داخلی درب 0.8میلی متری میباشد
رویه درب ها دونوع دارد 10 میل که مشخصه درب های ترک میباشد.
رویه های ترک علاوه بر اینکه کیفیت و تراکم بهتری دارند چون با استفاده از دستگاه های پیشرفته و استاد کاران کار بلد و با تجربه ساخته شده است کیفیت کاری و ظاهری بسیار بالایی دارند ولی رویه های 8 میل ایرانی چون دستگاه های پیشرفته و استاد کاران با تجربه در ایران کم هستند کیفیت و البته قیمت پایین تری نسبت به کار های ترک دارند.
آواتار موبایل
منو اصلی x
X